Samsung daha büyük Galaxy Note peşinde!

Samsung daha büyük Galaxy Note peşinde!
Galaxy Note 2 bile, bir sonraki Note'un yanında ufacık kalabilir!

Samsung'un memleketi Güney Kore'den yükselen sesler, şirketin Galaxy Note serisi için üçüncü, daha büyük bir cep üzerinde çalıştığını söylüyor.

 

İddialara göre Galaxy Note 3, popüler Note 2'nin 5.5 inç'lik ekranını 6.3 inç'e büyütecek. Korea Times, raporunda Samsung'un sekiz çekirdekli Exynos Octa'yı Note 2'de kullanacağını iddia ediyor. Dört çekirdekli Note 2, zaten oldukça güçlü bir telefondu. Note 3 ise sevilen cihazın işlem gücünü bir seviye daha yukarı çıkaracak gibi görünüyor.

 

Korea Times'ın bir başka iddiası ise Samsung'un ürün işlemeyi Çin'deki üreticilere yönlendirdiği ve Apple'a olan bağlılığını azaltmaya çalıştığı. Önde gelen bir Samsung yöneticisinin CES'de şunları söylediğine inanılıyor: "Exynos 5 Octa'yı Çinli müşterilerimizin ilgisini çekmek ve daha iyi bir ücretlendirme, sorumluluk ile Çin'deki tabanımızı çeşitlendirmek için tanıttık." Samsung'un yeni Huawei ve ZTE ile yeni iş ilişkileri kurmak üzere iletişim içerisinde olduğu söyleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi