Samsung Ativ Q fiyatı belli oldu!

Samsung Ativ Q fiyatı belli oldu!
Samsung'un yeni modeli Q Ativ nihayet satışa sunuldu ve fiyatları belli oldu.

Tablet/laptop melezi olan Ativ Q 'nun avrupa da satışa sunulan fiyatı  belli oldu. Almanya'da alınan ön siparişlerle dağıtım tarihi belli olan Ativ Q 8 Temmuzda dağıtılmaya başlanacak.

 

Samsung Ativ Q modeli 13.3 inçlik ekranda 3200 x 1800 piksel çözünürlük  275ppi ile tam 2.8 kat daha yüksek piksel yoğunluğu ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Model Haswell tabanlı 1.6GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Core i5  4500U işlemci, Intel HD 4400 grafik birimi, 4GB DDR3 bellek, S Pen desteği, 720p ön kamera, 128GB depolama kapasitesi, Android 4.2.2 ve Windows 8 i işletim sistemi şeklinde diğer özelliklere sahip.

 

Alınan ilk ön siparişlerde Ativ Q'nun fiyatı 1599 Avro olarak belirlendi.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi