Sağlıklı yaşam elinizde

Sağlıklı yaşam elinizde

Adından da anlaşılacağı gibi uygulama yiyeceklerin kalorilerini görebileceğiniz bir uygulama. Özellikle yaz aylarında insanların kilolarının kontrol etme çabası yazın tüm konusu olur. Biz süreci yaza bırakmadan başlatalım istedik. Kilo vermek ile ilgili bir çok kitaplar yazılıyor ve en çok satanlarda listelere dahi giriyorlar. Uygulama ise güzel bir diyet uygulamasının temelini oluşturuyor; vucut kitle endeksi , bazal met. hızı ve günlük kalori gibi hesaplayabileceğiniz gibi gerçekten çok geniş bir kalori listesi var. Düzenlemenin de oldukça başarılı olduğu bu listede rahatça yiyeceklerin kalorilerini takip edebilirsiniz. 

Uygulamanın en güzel özelliği ise günlük olarak ne yediklerinizi takip ederek günde ne kadar kalori aldığınızı ve ne kadar almanız gerektiğinide öğrenerek hedef kilonuza emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi