Safari ile yetinemeyenlere

Safari ile yetinemeyenlere

Akıllı telefonların bir çoğu flash animasyonlarını ne yazık ki desteklemiyor. Adobe firmasının geliştirmeyi bıraktığı flash hala bir çok sitede çok yaygın bir şekilde kullanılıyor ve daha uzun sürelerde kullanılmaya devam edecek. Peki bu sitelerde gezinebilmek için ne yapmalıyız ? Tabii ki flash destekleyen bir tarayıcı ile internete girmemiz gerekiyor. Konuda en büyük ve gelişmiş uygulama Puffin Browser( görseldeki hayvanın türkçe adı bayağı deniz papağanı).

Aslında sadece flash için kullanılabilecek uygulama genel anlamda başka özelliklerinden kaynaklı kullandığınız tarayıcının pabucunu dama atabilir.

Bu özellikleri madde madde incelersek;

Sık kullanılılara ekle, Tam ekran , Ana sayfa yap, Klavye , Fare , Ayarlar,

Aynı anda 9 farklı sayfada gezinebileceğiniz browser'ın en sevdiğim özelliği Fare imlecini hareket ettirerek gezinebilmeniz. Dikkat uygulama alışkanlıklarınızı değiştirebilir.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi