S3 ve Note 2'ye müjde!

S3 ve Note 2'ye müjde!
Samsung'un Galaxy S3 ve Note 2 ceplerinden birine sahipseniz, bu habere sevineceksiniz!

Samsung'un popüler Android'i Galaxy S3, bir süre önce Jelly Bean'e yükseltilmeye başlanmıştı. Yeni bir güncelleme olan Android 4.1.2 ise yolda göründü.

 

 

sammobile.com web sitesinin raporuna göre 4.1.2 güncelemesi Polonya'da hizmete sunuldu bile. Aynı rapor, Galaxy Note 2'nin de çok yakında Android 4.1.2 güncellemesi alacağını iddia ediyor. Sampro.pl web sitesinin paylaştığı bilgiye göre ise Güney Afrika'daki Note 2 sahipleri, çoktan Android 4.1.2'ye geçti.

 

 

Türkiye'deki Galaxy S3 ve Note 2 kullanıcılarının ne zaman Android 4.1.2'ye yükseltebilecekleri ise belirsizliğini koruyor. Güncellemenin, Android'e birkaç küçük değişiklik getirdiği biliniyor. Yenilikler arasında uyarı merkezindeki uyarıların tek parmakla daha kolay genişletilebilmesi bulunuyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi