Ruh hali günlüğünüz...

Ruh hali günlüğünüz...
İşte size, sizi anlayacak bir uygulama...

Mobil uygulamaların hayatımızı kolaylaştırdığı süphesiz. Günlük işlerimizi programlayabiliyoruz, nerede yemek yiyeceğimizi onlara soruyoruz ve daha bir sürü şey için onlara ihtiyaç duyuyoruz. Bazen sağlığımızı ile alakalı konuları da bu uygulamalara danışırız. Ruh haliyle alakalı sıkıntı çeken insanlar için yapılmış bir uygulama, T2 Mood Tracker.

T2 Mood Tracker, anksiyete (duygu-durum bozukluklarının herhangi bir türü) ve ya post-travmatik stres bozukluğu tanısı olan askeri gaziler gibi muzdarip insanlara yardım etmek için yapılan uygulama. Uygulama, günlük ruh halimizi izlememize yardımcı olur ve zaman içinde nasıl hissettiğinizi grafiksel olarak gösterir.

Düşünsenize aslında pek çok ruh sorunu olan insan vardır ama bundan haberi yoktur. Kimse iki gün önce ruh halinin ne durumda olduğunu bir kenara not etmemiştir çünkü. Eğer bir ay bu uygulama ile ruh halinizi takip ediyor olsanız ruh sağlığınızın ne durumda olduğunu size bildirecektir. Hatta gün bazında o gün sizi mutlu eden ya da üzen hangi olaylar olduğunu da uygulamaya not edebiliyorsunuz. Pek çok insan depresyonda olsada bundan haberdar değildir. T2 Mood Tracker bir noktada gereçekleri size söyeleyecektir.

Uygulama Android ve IOS için mevcuttur.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi