Rope'n'fly ın son sürümü

Rope'n'fly ın son sürümü
Rope'n'fly son sürümü ile hastalarına geri döndü

Daha önce basit bir oyun olarak Rope'n fly 2 oyunundan bahsetmiştik bu oyunun şimdi 3'ü sürümü çıkmış. Hatırlayacağınız gibi oyunun grafikleri çok basitti ama mantık olarak güzel bir oyun olduğundan oldukça tutmuş ve oynayanları uzun süre bırakamıştı. Oyunun bu son sürümünde aynı mantıkla binalara sırası ile tutunan karakterimiz, oynadığınız oyunun türüne göre sınırlı ip, sınırlı zaman gibi kısıtlamalarda en uzak mesafeyi ilerlemeye çalışıyorsunuz. Peki bunlar aynı ise yeni sürümde ki farklar ne derseniz özellikle önceki  sürüme göre tam bir görsel şölen sayılabilir. Karakterimizden sokak aydınlatma lambalarına binalara kadar hatta yere düşerken ki karakterin parçalanmasına kadar detaylar üzerinde daha çok çalışılmış. Oyuna ek olarak ta binaların dışında hareket halinde bir uçağa veya hava balonuna tutunarak farklı bir kaç akrobasi hareketleri daha yapabiliyorsunuz. Oyun bir önceki oyunun neredeyse aynısı amma görsel anlamda farklılık isteyenler için oyunun bu yeni şekli tatmin edici.

Oyunu ios için buradan indirebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi