Puzzle Man Pro ile Yap-Boz uygulaması

Puzzle Man Pro ile Yap-Boz uygulaması

Beyin jimnastiğinin belkide en güzel ve rahat yollarından biri yapboz yapmaktır. Normal şartlarda parçalarının kapladığı yer bakımından yapması zor olan puzzle ları iPad ya da iPhone üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Çok zor ve kompleks olmayan seçenekleriyle Puzzle Man Pro uygulaması, en azından her gün 1 adet yapboz yapmak için süper bir uygulama. Ücretsiz olan bu uygulama puzzle uygulamaları arasında en yaygın olanlarından biri. Görsellerin üzerine 2 defa dokunarak yön değiştirmesini sağladığınız uygulama son derece kullanıcı dostu öğeler içeriyor.

Uygulamayı indirmek için Apple Store linki için tıklayınız

Uygulama hakkındaki aşağıdaki videoyu kesinlikle izlemenizi öneriyoruz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi