PS4 siparişi başladı ama kendisi yok!

PS4 siparişi başladı ama kendisi yok!
Lansmanı yapılmasına rağmen kendisini göremediğimiz PS4 siparişleri başladı.

Sony'nin geçtiğimiz gün tanıtımını yaptığı PlayStation 4 için ön siparişler başladı. Cihazın ne görünüşünden ne de fiyatından haberimiz var ancak gizemli oyun konsolunu için sipariş vermek mümkün.

 

İngiliz oyun ve eğlence sitesi Game, 20 sterlin depozito karşılığında PlayStation 4 ön siparişlerine başlamış durumda. Bir başka alışveriş sitesi ShopTo ise konsolun fiyatını belirlemiş bile. Neye göre fiyatlandırıldığı bilinmeyen PS4'ün sitedeki ön sipariş fiyatı 400 sterlin.

 

Üstelik ShopTo, PS4'ün gamepad'i DualShock 4 ve lansmanda tanıtılan oyunları da ayrı ayrı satışa sunmuş. Siteye göre DualShock 4'ü 45 sterlin, oyunların her birini ise 50 sterlin karşılığında satın almak mümkün.

 

Amazon ise siparişler konusunda şimdilik daha temkinli davranıyor. Ancak henüz ön siparişe sunulmayan oyun konsolu için sitede ilgili bölüme giderek PS4 hakkındaki son güncellemeri takip edebilirsiniz. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi