PS3 severlere iyi haber

PS3 severlere iyi haber
Sony Tablet S artık PS3 kontrolcüsü

Popüler oyun konsolu olan PS3 ün üreticisi Sony, kendi tableti olan Tablet S üzerinde bir güncelleme yayınlayarak tablet bir PS3 kontrolcüsü olarak kullanılmasına olanak sağladı. 

Şu anda güncelleme sadece japon yada olsa da kısa zaman içinde diğer ülkerelerdeki Tablet S kullanıcılarının bu güncellemeyi alacaklarına şüphe yok. Sony, televizyonu, PS3, mp3 çaları, akıllı telefonları ve tablet bilgisayarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip. Tabi Vaio ları da unutmamak gerek. Kendi özel programları ile bu cihazlar birbirleri ile çok iyi haberleşebiiyorlar.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi