Projektörlü Samsung Galaxy Bean Türkiye'de

Projektörlü Samsung Galaxy Bean Türkiye'de
Samsung’un bu yılın başlarında tanıttığı projektörlü akıllı telefon Samsung Galaxy Beam, Avea ile Türkiye’ye giriş yaptı.

Avea, projektörlü ilk akıllı telefon Samsung Galaxy Beam'i satışa sundu.

 

Avea açıklamasına göre, Avea İletişim Merkezleri'nde ayda 125 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Samsung Galaxy Beam, 800 x 480 çözünürlüklü Super AMOLED dokunmatik ekrana, 1GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciye, 768MB RAM, 8GB dahili ve microSD desteği ile 40GB'a kadar artırılabilir hafızaya, 5 megapiksel LED flaşlı ve otofokuslu kameraya, 3G görüntülü görüşme özelliğine, masaüstü standına ve 2 adet bataryaya sahip. Android işletim sistemli akıllı telefon Samsung Galaxy Beam'in en çarpıcı ve farklı özelliği ise üzerindeki 15 lumen değerindeki projektörü.

 

Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, projeksiyonlu Samsung Galaxy Beam ile birlikte Avealıların bir akıllı telefondan çok daha fazlasına sahip olacaklarını ifade etti.

 

Türkiye’de sadece Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunulan Samsung Galaxy Beam’in genişliği 50 inçe ulaşan yüksek çözünürlüklü canlı projeksiyonundan Avealılar video, klip, film, ofis sunumları, oyunlar ve pek çok multimedya içeriği rahatlıkla izleyebilecek.

 

Arkadaş toplantılarına Galaxy Beam ile farklı bir atmosfer katacak olan Avealılar, evlerindeki herhangi bir odayı veya dış mekandaki bir alanı tek bir dokunuşla anında ev sinemasına dönüştürebilecekler.

 

Kusursuz projektör özelliğinin yanı sıra Galaxy Beam, hem stili hem de kolay taşınabilirliği ile göz dolduruyor. Sadece 12.5 mm. inceliğinde, şık ve ergonomik bir tasarıma sahip Galaxy Beam, Android 2.3 Gingerbread ile çalışıyor.

 

Cihazda bulunan 1.0 GHz çift çekirdek işlemci ise geniş bir kullanım alanı sunuyor. 8GB'lık  dahili belleği multimedya içeriği depolama imkanı sağlarken; 2000 mAh kapasiteli pili daha fazla görüntü gücü veriyor.

 

Fotoğraf, video ve tüm dijital içerikleri her zaman ve her yerde oynatabilen; Samsung Galaxy Beam, Avealılara 12 aya varan taksit avantajlarıyla 1499TL’den satışa sunuldu.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi