Pratik arşivleme

Pratik arşivleme
Kullanımı pratik arşivleme yazılımı

Arşivleme programlarında bir çok alternatif bulmak mümkün. Bu yazımızda çok fazla işin teknik kısmına girip sıkıcı bir çözüm önerisi olmasından uzak duracağız. 

Winzip, Winrar ya da benzeri arşivleme uygulamalarının arayüzleri bazen anlaşılması zor olabilmekte ve ücretsiz versiyonlarında can sıkıcı reklamlar birdenbire ekranda belirip bize engel olabilmekte. Bu yazılımlara alternatif olabilecek pratikliği ve arayüz anlaşılabilirliği ile oldukça kullanışlı bir program Bandizip.

Winrar yerine gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aşağıdaki ilk ekran görüntüsü ile uygulamanın desteklediği formatları görebilirsiniz. 

Ekran görüntüsünden de anlaşıldığı gibi uygulamanın hem Türkçe hemde 64 bit desteği bulunmakta. Kullanımı da oldukça pratik.

techcekirdek.com

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi