Platform oyunu sevenler dikkat!

Platform oyunu sevenler dikkat!
Sketchman ile telefonunuzu bırakamayacaksınız.

Oyunumuz daha önce size önerdiğimiz jetpack joyride oyununun ateş edebildiğiniz versiyonu denebilir. Açıkçası o oyunu da oynarken ateş te edebilsem ne güzel olur demiştim. Belki de sadece bu yüzden o oyuna harcadığım zamanın 3-4 katını bu oyuna harcamışımdır. Karakterimiz oyunda ilerlerken bir yandan kendine zarar verebilecek testere, varil, çöp yığını gibi şeylere çarpmamalı. Ona ateş eden düşmanlarından ve kurşunlarından kaçmalı veya bunların yerine bu bahsettiğim şeyleri yoketmesi gerekiyor. Oyunda size görevler veriliyor görevler size altın para kazandırıyor. Kazandıkça yeni teçhizat(silah, altınları çeken mıknatıs, can yeleği, ekstra can vs) alabiliyor ve aldığınız teçhizatlar ile oyuna yeniden başlıyorsunuz. Oyun bazı yerlerde cidden zorlasa da zorluk derecesi bence tam tadında ne bir bölüm için çok bunaltıyor, ne de çok kolay diyerek güle oynaya geçiyorsunuz. Son olarak oyun platform oyunu sevenlerin telefonlarından silmeyecekleri bir oyun.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi