Piyasalara yakın takip

Piyasalara yakın takip

Piyasaları takip edebileceğiniz pek çok site var. Bazıları özellikle teknik analiz aşamasında çok güzel grafik desteği veriyor. Bu sitelerden en güzellerinden biri www.doviz.com Siteden piyasaları takip edebileceğiniz gibi doviz.com uygulaması ile piyasaları en güncel şekilde cebinizden de takip edebilirsiniz. Doviz.com uygulaması yeni bir uygulama olmamakla beraber 2.0 güncellenmesi ayın 18'i itibari ile apple store da yayınlandı.Uygulama hem iphone hemde android kullanıcıları için bulunmakta.

Uygulama oldukça basit bazı özellikleri içermesine rağmen temelinde bir çok işlem için yeterli. 32 Yabancı para biriminin günlük değişimi ve Türk Lirası karşısındaki değeri, detaylı altın fiyatları, İMKB da bulunan tüm hisse senetlerinin değerlerini takip edebiliyorsunuz. Kısaca piyasa hayatının büyük bir kesiminin bilgilerine bu uygulamadan ulaşabilirsiniz. Uygulamada ayrıca seçtiğiniz yatırımın grafiğini inceleyedebilirsiniz. Açıkçası uygulamanın en güzel özelliği alarm kurabilmeniz bir yandan borsayı takip eder ve bir yandan günlük işlerinizi yaparken takip ettiğiniz bir hisse senedinin beklediğiniz fiyata gelmesi ile pozisyon alabilirsiniz. Bu zaten sizin borsa oynadığınız bankacılık uygulamasında olsada özellikle döviz takibi ve oldukça düşen bir hisse senedi takibinde işinize yarayabilir. Uygulamada para birimini çeviricide unutulmamış güncel kur üzerinden istediğiniz kur hesabını yapabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi