Pixlr-o-matic

Pixlr-o-matic
Fotoğraflarınızda değişiklik yapmak çok basit...

Pixlr-o-matic, çektiğiniz fotoğraflara güzel efektler eklemenizi sağlayan kolay kullanıma sahip bir uygulama.  Program, Android Market'in (Google Play) yükselenleri arasında ve gerçekten başarılı. Daha önce çektiğiniz bir fotoğraf ya da hemen o anda çekeceğiniz bir fotoğrafa efekt uygulayabilir, ışık ekleyebilir ve çerçeve seçebilirsiniz. İşlemleriniz bittiğinde çalışmanızı sosyal hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı kurduğunuzda default olarak gelen efekt, çerçeve ya da ışık sayısı sizin için az ise eklemek çok basit. Ne eklemek istiyorsanız o katagoride en sona kadar ilerleyin ve 'More' seçeneğini seçin. Çıkan ekrandan mevcut seçeneklerin istediğiniz kadarını ücetsiz ekleyebilirsiniz. İsterseniz çalışmalarınızı cihazınıza da kaydedebilirsiniz. Pixlr-o-matic istidiğiniz çalışmayı imm.io adresine yükleme ve bunun linkini arkdaşlarınızda paylaşma imkanı da sunmakta.

Programı yüklediğiniz takdire uzun zaman kullanabileceğiniz ve çok zaman harcamadan değişik çalışmalar yapabileceğinizi garanti ederim. İşte bir örnek;

px

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi