Philips’ten web kameralı 27 inç AMVA ekran!

Philips’ten web kameralı 27 inç AMVA ekran!
Lider teknoloji şirketi ve Philips monitörlerinin üreticisi MMD, yoğun ofis çalışanlarına yönelik özelliklerle donatılmış yeni 27 inç Philips AMVA LCD monitörü pazara sundu.

Profesyonellerin üretkenliğini arttırmak amacıyla tasarlanan Philips AMVA LCD ekranlar, entegre web kamerasıyla görüntülü iletişimi kolaylaştırıyor. 27 inç ekran boyutuna sahip olan ürün; çok alanlı dikey hizalama teknolojisi ve son derece yüksek statik kontrast oranları sayesinde ekstra parlak ve canlı görüntüler sunarak video konferans deneyimini en üst seviyeye taşıyor.

 

Yeni 27 inç Philips AMVA ekran, standart ofis uygulamalarının yanı sıra özellikle fotoğraf düzenleme ve grafik uygulamalarında yüksek performans sağlıyor. 15 santimetreye kadar yüksekliği ayarlanabilen SmartErgo tasarımlı kaidesi sayesinde rahat görüş açısı sunan ekran, uzun bir çalışma gününün yorgunluğunu gidermeye yardımcı oluyor.

 

Esnek bağlantı özellikleri

HDMI’ın yanı sıra DisplayPort girişine sahip Philips AMVA LCD monitörler aynı zamanda 15 metreye kadar uzunluktaki kablolarla PC'lere bağlanabiliyor ve 10,8 Gbps/sn hızla veri aktarımını destekliyor. AMVA ekranlar ayrıca entegre web kamerası ve mikrofunu sayesinde online toplantıları kolaylaştırıyor.

 

Philips AMVA LCD monitörler (271P4QPJKEB) 585 USD+KDV özel fiyatıyla Boğaziçi Bilgisayar ve Arena Bilgisayar’dan temin edilebiliyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi