Philips, yeni seri mobil medya oynatıcısı GoGear Aria’yı satışa sundu

Philips, yeni seri mobil medya oynatıcısı GoGear Aria’yı satışa sundu
Üstün ses çıkış özelliği ile müzikten maksimum keyfi almanızı sağlayan Aria, SafeSound özelliği ile sağlığınızla da yakından ilgileniyor.

Müzik keyfini dolu dolu yaşamaya hazır olun. Philips’in yeni nesil portatif medya oynatıcısı GoGear Aria, şık arayüzü ve üstün ses deneyimiyle yanınızda. Video, fotoğraf ve müzik dosyalarınızı yanınızda taşıyabileceğiniz GoGear Aria’nın FullSound özelliğiyle, inanılmaz ses çıkışının keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

 

Yeni Aria’nın SafeSound özelliği ile işitme kaybı kaygısı olmadan müzik dinleyebileceksiniz. Philips tarafından yaratılan SafeSound, Philips GoGear MP3 çalarınızdaki ses seviyesini sürekli olarak analiz eder ve ses düzeyi uzun süreli ișitme kaybına yol açabilecek düzeye geldiğinde uyarı verir. Ses düzeyini daha düșük bir seviyeye ayarlayarak, SafeSound'un otomatik olarak sesi sizin için kontrol etmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik ek ayar gerekmeden. SafeSound ayrıca ses seviyesiyle ilgili günlük ve haftalık bilgi vererek kulak sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor.

 

Film keyfi konusundaki özellikleriyle de ilgi çeken Philips GoGear Aria, 320 x 240 piksel ekran çözünürlüğü ile 30 FPS (512kbps) video oynatma özelliğine sahip. Mobil videolarınızı da gittiğiniz her yere sizinle taşıyacak olan yeni Aria ile dünyanın filmi cebinizde olacak.

 

Philips’in birçok medya oynatıcısında desteklenen Songbird özelliği ile müziğin sınırsız dünyasını keşfetmeniz ve cihazınızı senkronize etmeniz GoGear Aria ile de mümkün. Philips GoGear Aria ile sadece kulaklık üzerinden değil, yüksek sesli eğlence için dahili hoparlörlerle de müziğe hayat verebilirsiniz. Video konusunda da başarılı sonuçlara imza atan Philips’in yeni medya oynatıcısı, mükemmel video kalitesi için 6,1 cm/2,4 inç ekrana sahip.

 

Yeni Aria, pil ömrü konusunda da iddialı. 26 saate varan müzik veya 5 saate varan video keyfi, GoGear Aria’nın artıları arasında. Daha fazla müzik seçeneği için RDS özellikli ve 30 hafızalı FM radyo, hızlı notlarınız için ses kaydı da cihazın sundukları arasında yer alıyor. İș ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alıșveriș listelerini ya da telefon numaralarını hızla kaydedebilirsiniz. Kişisel çalma listeleri oluşturabilmeniz için LikeMusic özelliği ve ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü arayüzüne de sahip olan Aria, mobil medya tutkunları için ideal bir seçenek.

 

Philips GoGear Aria SA4ARA04KF/97 (4GB) 199,90 TL, SA4ARA08KF/97 (8GB) modeli ise 249,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi