PES 2013'ün platformları belli oldu

PES 2013'ün platformları belli oldu
Konami'nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı ekran görüntlerinin ardından PES 2013'ün hangi platformlarda çıkacağını da açıkladı.

Konami bu yıl Rakibi EA sport’tan önce tanıtımlarına başladı. Oyun tanıtım videosu, ardından ekran görüntüleri ile birlikte bu yıl oyunlar için çok çalıştığını bizlere göstermeye çalışıyorlar.

 

Tanıtım videosunda ve ekran görüntülerinde pes 2013 den çok Cristiano Ronaldo'yu gözlemliyoruz. Pes 2013'de yeniliklerin başında tabiki ilk gözümüze çarpan grafik kalitesindeki artış. Tabiki bunu oyun içinde görmek gerekiyor. Sonuçta hepimizin bildiği gibi videolardan yanılmak oldukça mümkün. Kaleciye eklenen yapay zekadaki geliştirmelerin yanı sıra koşma, çalım, top sürme ve top kapma gibi özelliklerinin de geliştirildiği söylense de oynamadan inanamıyoruz.

 

Konami Pes 2013'ü PS Vita dışında tüm platformlarda piyasaya süreceğini açıklarken, Konami'nin neden Sony'nin yeni oyuncağına ilgi göstermediği merak konusu oldu.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi