Periyodik Google Analytics raporu nasıl alınır?

Periyodik Google Analytics raporu nasıl alınır?
Analytics'den güçlü bir hamle.

Teknoloji firmaları arasında belki de en hızlı yenilik sunan firmalardan biridir Google ve bir çok servisi ile de hizmet verdiği alanlarda tekel konumundadır. Google Analytics servisi yakın zaman yeni bir özellik duyurarak periyodik zamanlarda web siteniz ile ilgili size ayrıntılı bilgi gönderebilmekte ya da sizin istediğiniz herhangi birine. 

techcekirdek.com

Eklenen yeni özellik ile istenilen rapor ister PDF formatında istersiniz CSV gibi diğer alternatif formatlarda haftalık, günlük, aylık ya da tek seferlik gönderim olara ayarlanabilmekte.

techcekirdek

Belkide bu yeni özelliğin en faydalı özelliği web sitemizin raporlarını 3. taraflar ile paylaşabilmemiz için kullanıcı eklemek zorunda oluşumuzu ortadan kaldırması. İstenilen raporları 3. tarafların mail adreslerine istediğimiz tarihte otomatik olarak göndererek görünmesini istemediğimiz ya da görünmesine gerek olmayan raporlar sadece bize özel kalmış olacaktır.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi