Parmaklarınızı ekranden çekemeyeceksiniz!

Parmaklarınızı ekranden çekemeyeceksiniz!

One touch drawing(OneT draw) uygulaması elinizi kaldırmadan ve çizgi tekrarı yapmadan size verilmiş bazı şekilleri çizmeye yarıyor.Oyunun hem android hem de ios sistemlerde oynanabilmesi ise herkesi sevindireceğe benziyor. İlkokuldan beri bildiğimiz yıldız'ı çizerek oyunun yavaş yavaş algılamaya ve oynamaya başlıyorsunuz. Başta biraz bunaltsa ve kafanızda çizgileri yerleştiremesenizde(en azından bende bu şekilde oldu) oynadıkça kafanızda bir strateji belirliyorsunuz. Daha önce anlatmış olduğumuz save pencil oyununa bir nebze benzesede bu oyun bir puzzle oynadığınızı daha çok hissettiriyor. Oyunda toplamda 40 bölüm bulunuyor ve ilerledikçe çok karmaşık şeyler karşınıza çıkmıyor. Sizi tek zorlayan değişiklik sizden istenilen şekli çizerken bazı yerleri 2 kere geçmenizi istemesi. Ben oyunu oynarken çok keyif aldım ve bitirdim. Sinirlerime hakim olamayıp geçemediğim bölüm için internetten biraz kopya çektim. Sizin de benim gibi araştırma yapmamanız için 40 bölümünde çözümünün videolarını paylaşıyorum.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi