Parmağınızı yakacak süper oyun

Parmağınızı yakacak süper oyun

Basketbolu seviyor olmanız bile önemli değil çünkü bu oyun size sevdirecek. Oyunun görselliği, oynanabilirliği eğlencesi kafalarda bu nasıl bedava bir oyun diye düşündürüyor.

Oyun 90 saniyede alttan atılan topları topu alarak potaya smaç basmanız temelinde oynanıyor. Atılan her top smaç yapmak ta bir şey yok ama ekstra hareketler yaparak çok puan alabilirsiniz ve bunu yaparken hem hızlı olmalı hemde gelen bombaların potaya çarpmasını engellemelisiniz. Kendiğinizi kaptırıp bir süre sonra yanlışlıkla bombaları smaç yaptırabilirsiniz. En yüksek puanı topu çemberin altından yukarı atıp topu biraz çevirip hızlı bir şekilde çembere deydirmeden smaç basmak. Bomba ise direk potaya geliyor ve aldığınız puanların bir kısmını silerken yeni pota gelene kadar zaman kaybediyorsunuz.

Oyunun görselliği ise benim ayrı bir hoşuma gitti basit bir görsellik üzerinde çalışılmamış detaylar mevcut.

Oyun hızlı hareketlerden kaynaklı parmakta yanık oluşması dışında hiçbir dezavantaja sahip değil.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi