Oyunseverler için yeni tasarım

Oyunseverler için yeni tasarım
AOC, beklentileri yüksek oyunsever topluluğu için özel olarak tasarlanmış şık monitörünü tanıttı.

Sadece 2 ms’lik ultra hızlı tepki süresine sahip bu LED modeli, oyunseverlere en gelişmiş görüntüleme tecrübesini sağlıyor. e2462Vwh en son oyunlardaki veya filmlerdeki hız dolu aksiyon sahnelerinde bile keskin ve bulanık olmayan görüntüler sunuyor. Modelin siyah ve beyaz renkli tasarımı sadece çarpıcı görünmekle kalmıyor, aynı zamanda kabloların göze çarpmadan taban kısmının arkasında bağlanmasını da sağlıyor. Enerji tasarruflu Eco Modu veya Screen+ gibi akıllı yazılım özellikleri de ek faydalar sunuyor.  

 

Üst düzey performans için üst düzey özellikler 

Bilgisayar oyunlarındaki veya filmlerdeki en aksiyon dolu sahnelerin bile tamamen pürüzsüzce görüntülenmesi için ultra hızlı bir piksel tepkisi önemlidir. AOC, HDCP uyumlu olan bu Full HD modeli en gelişmiş TN paneliyle donatarak sadece 2 ms’lik ekstra kısa bir tepki süresi sağladı. 250 cd/m2 parlaklık ve 50,000,000:1 olan müthiş dinamik kontrast oranı (statik kontrast: 1000:1) ile birlikte, e2462Vwh modeli 60 cm (23.6″) olan büyük bir geniş ekran diyagonalinde canlı, kesin görüntüler sunuyor. En son teknolojiyle üretilmiş enerji tasarruflu LED arka aydınlatma sayesinde, model, gösterdiği üst düzey performansa rağmen özellikle ekonomik.

 

Yeni tasarım 

e2462Vwh, modern ortamlara kusursuz uyum sağlayan şık siyah ve beyaz renkli tasarıma sahip. Ekranın tabanı HDMI (ve VGA) kablolarının arkada bağlanmasını sağladığı için, masa üzerinde hiç kablo görünmüyor, bu da süper ince LED modelinin zarif görünümünün altını çiziyor.

 

Akıllı yazılım

AOC, enerji tüketimini azaltmak ve başka yararlar sağlamak için e2462Vwh modelini akıllı yazılım ile donattı: Örneğin i-Menu, mouse ile monitör ayarlarını kolayca değiştirmenizi sağlıyor, veya Screen+ ile masaüstü alanı pratik birkaç parçaya bölünebiliyor. Zaten düşük olan enerji ihtiyacı e-Saver ve Eco Modu ön ayarlarıyla daha da düşürülebilir; böylece monitör TCO 5.0 veya EPEAT Silver gibi çeşitli yüksek beklentili sertifikaların da gerekliliklerini yerine getiriyor.

 

e2462Vwh Şubat ayında 240 USD’dan piyasada bulunabilecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi