Oyun dünyasını geliştiren en iyi 2 buluş

Oyun dünyasını geliştiren en iyi 2 buluş
Oyun dünyası, bugün geldiği inanılmaz noktayı işte bu 2 büyük yeniliğe borçlu!

Oyun dünyasında özellikle donanım konusunda başarı elde etmek, getirdiğiniz yeniliklere bağlıdır. Yeni bir konsolun veya başka bir oyun donanımının başarısı, büyük ölçüde getirdiği yeniliklere dayanır. Son yıllarda oyun endüstrisinde çok önemli gelişmeler meydana geldi. Bazen unutsak da, bir süre önce bugünkü oyunları oynamak bir hayalden ibaretti. Bu yazımızda oyun dünyasını değiştiren 2 önemli buluşu sizler için seçtik.

Ev konsolu: Ev konsolları, video oyunlarının geniş kitlelere ulaşmasında önemli rol oynadı. Xbox 360 veya PlayStation 3'ün olmadığı bir dünya düşünmek oldukça güç.

Online oyunlar: Bir oyunu çevrimiçi olarak oynayabilme, ona sonsuz bir hayat kazandırabiliyor. Bu sayede aynı oyunu, aynı heyecanla senelerce oynayabiliyorsunuz. Çevrimiçi oyunlar aynı zamanda oyunları daha sosyal bir deneyim haline getirdi.
Analog çubuklar ve taşınabilir oyunlar

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi