Outlook'a html eMail gömme!

Outlook'a html eMail gömme!

Hazırladığımız html dökümanları zaman zaman Outlook içerisinde direk açılacak şekilde göndermek isteriz. Normal ekli dosya olarak .html dökümanları Outlook'a attığımızda attach file (ekli dosya) olarak görmekte. Ancak dosyayı eklemek için açılan sayfada sağ alt köşede text olarak ekle seçeneğini aktif edersek, sistem Outlook editörü içerisinde .html dosyalarını direk açılmış bir biçimde eklemiş olacaktır. Bunun anlamı Outlook ile direk açılacak şekilde eMail gönderebiliriz.

   Aslında bunun bir başka yolu da Outlook imza (signature) eklermiş gibi .html dosyamızı bir imza gibi eklemek ve gönderim yapmak için sadece ilgili imzayı seçmek...

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi