Outlook yeniden indeksleme!

Outlook yeniden indeksleme!
Outlook aramalarınızda doğru sonuçlar alamıyormusunuz? Yeniden indeksleme yapmalısınız.

Anlık Arama (instant search), Microsoft Office Outlook 2007'deki öğeleri hızlı şekilde bulmanıza yardımcı olur. Anlık arama özelliği Posta, Takvim ve Kişiler gibi tüm Outlook görünümlerinde her zaman kullanılabilir. Zaman zaman Windows ve Outlook kullanımından kaynaklı bu arama bölümü doğru sonuçlar vermeyebilir. Bunu onarmanın yolu Outlook'un yeniden indeksleme yapmasını sağlamaktır. Outlook programını kapatıp, Windows 7 lerde "denetim masası" içinde "indexleme seçenekleri" bölümünde Outlook seçili konumda iken "gelişmiş ayarlar" kısmından yeniden indekslemeyi başlat talimatı verebilirsiniz. Eğer işletim sisteminiz Windows XP ise "denetim masası" kısmında "diğer denetim masası seçenekleri" bölümündeki "indexleme seçenekleri" ile yeniden indekslemeyi başlatabilirsiniz. Birkaç saat sonra Windows indekslemeyi bitirmiş olacak ve Outlook üzerindeki sorgulamalarınıza çok daha güzel sonuçlar vermeye başlayacaktır.  

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi