Osmanlı padişahları

Osmanlı padişahları

Osmanlı padişahları tarihimizin padişahları hakkında bilgi veren bir uygulama. Günlük hayatta tartışma konusu olduğunda hemen danışabileceğimiz veya boş zamanımızda tarihi bazı bilgileri hatırlama amacı ile okuyabileceğimiz bir uygulama. Padişahların hanedanlık sırasına göre dizildiği uygulamada her padişahın döneminde resmedilişi ve hayatının detaylarını görebilirsiniz.

Hayatı dışında baba adı, anne adı, doğum ölüm tarihleri, tahta çıkış ve iniş tarihleri hatta erkek ve kız çocuklarına kadar detaylı bilgiler verilmiş. Ancak uygulamanın ücretli olmasına istinaden hayatı hakkında daha fazla detay verilebilir ve uzun tutulabilirdi.

Osmanlı tarihi ile yakından ilgiliyseniz uygulama yanınızda bulunması gereken bir uygulama.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi