Origami

Origami

Japonların kağıt katlama sanatı Origami yapmayı sever misiniz? Yoksa hiç yapmadınız mı? Basit bir kağıdı katlayarak, ona hayat vermek... Katlayarak elde edilen ilginç şekiller... Evet, bu uygulama bize origami yapmayı öğretiyor. İçerisinde 10 tane ücretsiz ders bulunan uygulamanın ücretli versiyonunda daha fazlası da sunuluyor. Adım adım nasıl yapılacağını gösteren uygulama sayesinde, ister evinizin çeşitli noktalarına basit, ucuz ama el emeği olan dekorlar yapabilir, ister çocuğunuzla beraber bunları gerçekleştirirken hoş vakit geçirebilirsiniz. Arayüzün basit olması da işinizi daha da kolaylaştırıyor. Uygulama linki için tıklayınız.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi