Online batak

Online batak

Birçokları için milli iskambil oyunumuz tabii ki batak. Batak içiln appstore da Adikus firmasının hazırladığı batak online uygulaması ise oyun için güzel yapılmış bir uygulama. Oyun ortaksız bir şekilde oynanıyor. yani tabiri ile herkes tek. Oyun ihaleli ve ihalesiz olarak 2 çeşit hazırlanmış. İhaleli oyunda kendi kozu ile en çok kim alabilirse kozu o belirlerken diğerleri ne alırsa puana yazılıyor. İhalesiz olursa yani gene halk tabiri ile koz maça oynanırsa herkes koz maça da kaç alabiliyorsa onu yazıyor ve yazan kadar alması gerekiyor. Uygulama size kendi arkadaşlarınız ile de oynama imkanı sunuyor.

Her oyun sonunda size yeni bir oyun oynamak isteyip istemediğiniz soruluyor. 10 el arka arkaya oynamak zorunda değilsiniz. sadece 2 dakilkalık bir boşlukta bile uygulamayı açabilir tek el batak oynamanın zevkine varabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi