Önce kitap, sonra dizi ve şimdi de oyun: Game of Thrones

Önce kitap, sonra dizi ve şimdi de oyun: Game of Thrones
Taht oyunları, bilgisayar oyunu oluyor...

Fantastik türün popülerliği tartışılamaz, hani çocukluğumuz cyborgları vardı sonra onlar Aragon, Haryy Potter ve Eddard Stark'lara dönüştüler. Tabi bunların bu kadar tutulması her platforma uygulanmalarını sağladı.

George R.R. Martin'in yazdığı seriden yola çıkılarak uyarlanacak oyunun 2012 ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor. oyun bir hayli uzun olacağa benziyor 30 saatten fazla oynama süresi olabileceği açıklandı. Oyunun senaryosu, serilere bağlı kacak ancak bir kaç yeni karekter söz konusu olacağı duyruldu.

Oyunun adı Game of Thrones: Genesis, yapımcı Altus, geliştirici firma Cryanide Stüdyoları. HBO'da bu konuda gerçekten heyecanlı görünüyor, oyun sayesinde marka ile fanlar arasında daha kuvvetli bir bağ oluşabileceğini düşünmektedirler.

Oyun Xbox, PC ve PS3 için aynı anda piyasaya sürülecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi