Ofiste oynanabilecek oyuncaklar.

Ofiste oynanabilecek oyuncaklar.
Kim demiş ofiste eğlenilmez diye.

Bir android ya da ios kullacısıysanız eğlenceli bir cihaz tanıtacam size. (Mustakbel kullanıcıların da okumasında fayda var.) Ofiste masanızın üzerinde oynayabileceğiniz küçük uzaktan kumandalı oyuncaklarınızın olduğunu hayal edin. Üstelik uzaktan kumandanız da ios ya da android işletim sistemine sahip mobil cihazınız.

tankbot

Amerikalı bir şirket tarafından geliştirilen bu sevimli küçük oyuncaklar, usb ile şarj olabilmekte. Yarım saatlik şarj süresi ile 15 dakikalık eğlence sunan DeskPet'ler keyifli bir icat. Tankbot, Skitterbot, Trekbot olmak üzere üç şekilde üretilen DeskPet'lerin özellikleri de farklı.

Benim en çok beğendiğim Tankbot oldu. Bakalım siz hangisini beğeneceksiniz.

Skitterbot;

Tankbot;

Trekbot;

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi