Office 2011 Mac'te SP2 güncellemesi çıktı.

Office 2011 Mac'te SP2 güncellemesi çıktı.
Durumu belirsiz olan Office 2011 Mac'ın SP2 güncellemesinde Microsoft, SP2'nin sorunsuz halini yayınlamasıyla artık finale ulaşıldı.

 

Durumu belirsiz olan Office 2011 Mac'ın SP2 güncellemesinde Microsoft, SP2'nin sorunsuz halini yayınlamasıyla artık finale ulaşıldı.

 

Microsoft mac'ler için iki hafta önce yayınladığı office 2011 sp2 paketini yayınlamış ve içinde bir çok yenilik barındırıp kullanıcıların geri dönüşlerini dikkate alarak eksiklerini gözden geçirip yeniden düzenlediği sp2  bir hafta kadar yayında kalmıştı ancak kullanıcı şikayetleri bitmemişti.

 

Özellikle outlook'un kendiliğinden kapanması ve bir daha açılmaması gibi sorunların yoğunluğundan dolayı SP2'yi tekrar geri çekmiş ve kullanıcılarına en kısa zamanda SP2 güncellemesini yayınlayacağını duyurmuştu. Programı indirmiş olup sorun yaşayan kullanıcılarından biraz daha sabretmelerini isteyen microsoft, beklenen güncellemeyi bugün yayınladığını duyurdu.

 

Microsoft en son 14.2.0 sürümüyle yayınladığı SP2 güncellemesini 14.2.1 sürümüne yükselterek yeniden indirmeye açmıştır.

 

Office 2011 e sahip mac kullanıcıların sorunsuz bir şekilde programlarından faydalanabilmeleri için mutlaka SP2 güncellemesini yapmaları gerekmektedir.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi