Obur Garfield'in sevimli hali

Obur Garfield'in sevimli hali

Takipçilerimizin  haftasonu güzel geçirebilecekleri oyun  şu an Türkiyenin en çok indirilen ücretsiz uygulamarı sırasında zirvede. Oyunda bulutların üzerinde bulunan bir kedisiniz 2 adet patiniz ile uçan kuşları yakalayıp yemeye çalışıyorsunuz. Patinin kullanımı için sağ ve sol alt köşelerde bulunan pati işaretlerini dokunmanız yeterli. Açıkçası kuşların Angry Birds kuşlarınız aşırı derecede benzettiğimi belirtmeliyim. Tabii bu tarz bir raslantının çoğu kullanıcı için ilgi çekici olduğu da yatsınamaz. 

Yiğeninize telefonu vererek susturmayı hedeflediğiniz oyun Sizi bile zorlayabilir. Çünkü sadece kuşlar yok bulutların üzerinde . Nereden geldiğini bile anlamadığınız dinamit lokumları, zehirler veya bombalar da havada uçuşuyor ve tabiki bunlara el atmamanız gerekiyor. 

Oyunu dün tanıttığımız fruit ninja tarzı el becerilerinin kullanıldığı bir oyun.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi