Note 3'ten ilk fotoğraf!

Note 3'ten ilk fotoğraf!
Yeni sızan bu fotoğraf ve bilgilerin, merakla beklenen Galaxy Note 3'e ait olduğu iddia ediliyor!

Galaxy Note 3'ün ekranının boyutu hakkında yapılan tahminler, ikiye ayrılıyor. Söylentilerin bir kısmı Samsung'un cihazda 5.9 inç'lik bir ekran kullanacağını, bir kısmı ise ekranı 6.3 inç'e büyüteceğini iddia ediyor.

 

Yeni bir sızıntı ise Note 3'ün tam olarak 5.99 inç'lik bir ekrana sahip olacağını iddia etti. Çince bir web sitesi olan news.mydrivers.com, telefonun özelliklerinin şöyle olacağını söylüyor: Full HD ekran, 8 çekirdekli Exynos Octa (2GHz A15 işlemci ve 1.7GHz A7 işlemci), 3GB RAM, Android 4.2.2.

 

Pazar günü yayınlanan makale, Galaxy Note 3'e ait olduğunu iddia ettiği bir fotoğraf yayınlasa da SamMobile, fotoğraftaki cihazın ekran çerçevesinin S4'ten kalın olduğunu ve model numarası olan i9500'ün daha önceki Note cihazlarıyla (Note N7000 ve Note 2 N7100) eşleşmediğini vurguluyor.

 

Note 3 hakkında "kırılmaz esnek ekran" söylentilerinden metal gövde söylentilerine farklı iddialar bulunuyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi