Not defterlerinden vazgeçemeyenler için

Not defterlerinden vazgeçemeyenler için

Daha önce Wunderlist ile not defteri olarak çok kullanışlı bir uygulamadan bahsetmiştik.  Kullanan bazı arkadaşlarımdan ilgili uygulama ile oldukçu olumlu geri dönüşler aldım. Şu anda Dünyanın bir çok ülkesinde ilk 10 da olan Clear uygulaması Wunderlist gibi kendinize yapılacakların belli tarihlerde mail göndermesini yapamasada iphone de not defterini kullanan kullanıcılar için Clear oldukça kullanışlı. Clear üst kategori altında alt kategoriler ile çalışma imkanı sunuyor. Örneğin alışveriş listesi isimli yapılacaklar listenizde çalışabilir. Davetiye gidecekler listenize ekleme yapabilir. Alt ve üst kategorilerde rahat bir şekilde çalışabilirsiniz. Aklınızdaki aslında bu işlem çok basit bir uygulamaya benziyor neden bu uuygulama para ödeyeyim veya neden herkes bu uygulamayı indiriyor. Bunun nedeni bence kullanım tarzı ve görselliği yapılmışları işaretlemek için listedeki maddeyi sağa kaydırmak silmek için sola kaydırmak yeterli oluyor. Listede daha önce yapılmış bir şeyi tekrar yapılacak listesine eklemek için yapılmış işaretli bir maddeyi tekrar sağa kaydırmak yeterli oluyor. Eğer benim gibi listeler ile yaşayan birisiyseniz Clear tam size göre.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi