Norton Identity Safe

Norton Identity Safe
Bilgisayarınızdaki şifrelerinizi mobil cihazınıza taşıyın.

Norton Identity Safe sayesinden bilgisayarınızda kayıtlı şifreleri mobil cihazınıza taşıyabilirsiniz. Bu uygulama hem Adnroid hem Ios platformu için mevcut. Uygulama 1 Ekim 2012 tarihine kadar ücretsiz olarak indirilebilmekte.

Uygulama çapraz kullanıma izin vermekte yani mac bilgisayarınızdan android cihazınıza ya da windows bilgisayarınızdan Ios mobil cihazınıza şifreleri ve urlleri çekebilmektesiniz. Üstelik kullandığınız browserlar da farklı olabilir. PC'de Chrome, mobil cihazda Safari kullanıcıysanız uygulamayı kullanmanızda bir sıkıntı yok.

URL kontrolü de yapan bu uygulama size daha güvenli bir internet kullanımı sunmakta. Üstelik otomatik form doldurma gibi bir kolaylığıda sunmakta bu uygulama.

Android için sistem gereksinimleri;

• Android v2.2 ve ileri versiyonları
• 550 MHz işlemci
• 256 MB of RAM

Android uygulamasını indirmek için tıklayınız.        IOS uygulamasını indirmek için tıklayınız.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi