Nokia'nın tableti bu mu?

Nokia'nın tableti bu mu?
"Nokia" damgalı bir tablet, internete sızdı!

Nokia'nın bir tablet üretebileceğine dair işaretlerle daha önce karşılaşmıştık. Şimdi ise üzerine "Nokia" yazan bir tabletin görüntüsü internete sızdı.

 

Cihazın ekranındaki Adidas uygulaması ve Lumia'nın tasarımını andıran bir tablet dışında fotoğraftan çok fazla şey çıkarmamız mümkün değil. Görüntülerin kaynağı ise güvenilir sızıntılarıyla tanınan Cargocollective.com. Fotoğraf, şu an itibariyle siteden kaldırılmış bulunuyor.

 

Nokia'nın Windows 8'li bir tablet geliştirmesi, teknoloji dünyası için gerçekten de heyecan verici bir gelişme olacak. Finlandiyalı şirketin böyle bir planının olduğuna dair işaretleri daha önce görmüştük.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi