Nokia'nın tableti bu mu?

Nokia'nın tableti bu mu?
Pakistan'da yapılan Nokia Lumia 620 tanıtımında yaşanan olay akıllara birçok soru getirdi.

Lumia 620 lansmanında, panoya yansıtılan cihaz Nokia'dan beklediğimiz tablet olabilir mi? Cep telefonu devi Nokia'nın Windows Phone'lu tablet üreteceği yaklaşık bir yıldır konuşuluyor. Ancak Nokia cephesinden bugüne dek tabletle ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti.

 

Pakistan'da gerçekleştirilen Lumia 620 lansmanında ise tablet genişliğinde bir cihaz ekranlara yansıdı. Nokia yetkilisi cihazla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı; ancak yanlışlıkla yayınlandığı düşünülen görüntüye bakıldığında Nokia'nın tabletinin bu tasarıma sahip olduğu ve bu ay sonu İspanya'da yapılacak Dünya Mobil Kongresi'nde cihazın tanıtılma ihtimali akıllara geldi.

 

Beklenen tablete ait olduğunu düşündüğümüz bu görüntülere Nokia'nın cevabı ne olacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi