Nokia'dan Samsung'a gönderme!

Nokia'dan Samsung'a gönderme!
Nokia'dan gelen bu tek cümle, Samsung'a açık açık "hodri meydan" diyor!

Yeni Lumia serisinin tanıtılacağı New York'ta 5 Eylül'deki basın toplantısından önce Nokia'nın yeni pazarlama müdürünün dünyada en çok cep telefonu satan üreticisi Samsung'a gönderme yaptı.

 

Eskiden Nokia'nın kuzey Amerika yöneticisi, şimdi ise tüm Nokia'nın pazarlama yöneticisi olan Chris Webber, geçtiğimiz salı attığı tweet ile toplantı öncesi gündemi belirlemeye çalışıyor: "Not al Samsung, yeni nesil Lumia yakında geliyor..."

 

Bu çıkışın iki nedeni olabilir: Birincisi, Samsung'un yeni nesil Galaxy Note 2'sinin de yakın tarihlerde tanıtılacak olması, ikincisi ise geçtiğimiz sene en çok cep telefonu satış rakamlarını kaptırdığı Samsung'a, Nokia'nın henüz ölmediği veya rekabetten kopmadığı anlamında bir hodri meydanı.

 

Galaxy Note gibi büyük ekranlı, Windows Phone 8 çalıştıran bir cep-tablet hibrit Lumia modeli de olasılıklar arasında.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi