Nokia'dan iPhone 5'e gönderme!

Nokia'dan iPhone 5'e gönderme!
Samsung'un ardından Nokia da, iPhone 5'i hedef almakta gecikmedi.

Samsung'un Apple'ın "dahi"lerine yaptığı göndermeden sonra Nokia da iPhone 5'i hedef almakta gecikmedi. Cep devi Nokia'ya göre de iPhone 5'in Lumia'nın gerisinde kaldığını anlamak için "dahi olmaya gerek yok".

 

Twitter hesabında Nokia Lumia 920'nin özelliklerinden bahseden şirket, gönderinin sonuna eklediği "#switchtolumia" ("Lumia'ya geçin") etiketiyle rakibi iPhone 5'e son darbeyi vuruyor. Tweet'te yazanların Türkçe çevirisi ise şöyle: "Lumia 920: Kablosuz şarj, inanılmaz kamera, eldivenlerle kullanabileceğiniz bir ekran ve çok daha fazlası. Hayır, dahi olmaya gerek yok."

 

Lumia 920 tanıtılmış olsa da piyasaya sürülmesine birkaç hafta var. Dolayısıyla Nokia'nın bu sözleri bir miktar risk taşıyor. Bakalım Lumia 920 çıktığı zaman Apple ve Nokia arasında neler yaşanacak hep beraber göreceğiz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi