Nokia'dan 3 Yeni Cep!

Nokia'dan 3 Yeni Cep!
Nokia, uygun fiyatı ile dikkat çeken 3 yeni dokunmatiği resmen tanıttı... İşte o 3 cep ve özellikleri!

Nokia, gelişen pazarlara yönelik uygun fiyatlı tam dokunmatik ekranlı yeni Asha ceplerini ortaya çıkardı. Cep devi Nokia, akıllı cep piyasasında büyük bir pazar payı elde edememiş olsada, normal ceplerde hala bir numaralı üretici konumunda bulunmakta.
Nokia, yeni cepler hakkında şu açıklamada bulunuyor: "Bu en son telefonlarımız, inanılmaz derecede zengin, akıllı cep benzeri bir deneyim elde etmek ve aşırı veri, pil tüketiminden özgür olmak isteyen tüketicilerimiz için tasarlandı." Yeni ceplerin üçü de Series 40 işletim sistemini kullanıyor. Series 40, Nokia'nın bıraktığı MeeGo mobil işletim sisteminden öğeler alıyor.
Nokia Asha 311, tek çekirdekli 1GHz işlemciye, 3 inç 320x240 ekrana, 3.5G ağ bağlantısına, microSD kart slotuna, 3.2MP kameraya ve QVGA video kaydetme özelliğine sahip.
Asha 305 ve Asha 306 ise 305'in çift SIM kart özelliği dışında aynılar. Cepler 3 inç 400x240 ekrana, 2G ağ bağlantısına, microSD kart slotuna, 2MP kameraya ve QVGA video kaydı özelliğine sahip.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi