Nokia'dan 2 yeni cep daha!

Nokia'dan 2 yeni cep daha!
Nokia, 2 yeni cep telefonunu uygun fiyatlarıyla piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Daha çok düşük bütçeli kullanıcıları hedefleyen Asha 308 ve Asha 309 isimli iki yeni cep telefonu modeli, Nokia tarafında resmi olarak tanıtıldı.

 

 

Her iki telefon da Nokia'nın S40 isimli işletim sisteminin geliştirilmiş bir modelini kullanıyor. Aralarındaki en büyük fark ise Asha 308 çift sim kart desteği sunuyorken, bu opsiyonun Asha 309'da bulunmuyor olması. Her iki cihaz da 3 inç'lik WQVGA ekranıyla dikkat çekiyor. Wi-Fi bağlantı noktası, 2MP kamera, microSD desteği, işletim sistemine entegre olarak gelen Facebook, Twitter ve YouTube özelliklerinin yanında, 40 adet bedava EA oyununu da bünyelerinde barındırıyorlar.

 

 

Kullandığı Xpress Browser sayesinde internete yüzde 90 daha hızlı gireceği iddia edilen bu yeni cihazlar, 99 dolarlık etiket fiyatına sahipler.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi