Nokia'cıları sevindirecek haber!

Nokia'cıları sevindirecek haber!
Nokia cep sahiplerini sevindirecek güncelleme resmen kullanıma sunuldu.

Nokia belirli Symbian ceplerine yeni bir güncellemeyi sunmaya başlayarak kullanıcılarını sevindirdi.

 

Nokia N8, C7, E7, C6-01, X7 ve Oro'ya gelecek olan Symbian Belle Refresh adındaki güncelleme, ceplerin web tarayıcısına HTML5 web uygulamaları desteğini getirecek. Bunun yanında güncelleme, yeni giriş ekranı widget'larıyla gelecek. Güncelleme, Nokia Maps Suite 2.0 ve Microsoft Office'in mobil uygulaması ile beraber geliyor. Belle Refresh, Nokia N8'e özel yeni resim işleme uygulamaları da sunacak.

 

"Vanilla" güncellemeyi kullanıma sunan Nokia, operatörlere özel güncellemelerin önümüzdeki haftalarda hazır olmasını bekliyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi