Nokia Lumia'lar Avea'da!

Nokia Lumia'lar Avea'da!
Nokia Lumia’lar S.E.Ç. teklifleri ile Avea’da…

Avea, Nokia Lumia Ailesi’nin gözdeleri Lumia 620, Lumia 820 ve Lumia 920’yi, birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri ve tarifeye ek ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla Avealılarla buluşturuyor.

 

Avea; Nokia’nın akıllı çekim özelliğine sahip benzersiz kamera teknolojisi ve özel canlı kutucuklarıyla fark yaratan tasarımının yanında Nokia Bilen Göz, Harita, Navigasyon ve Mix Radio uygulamaları ile büyük beğeni toplayan Lumia Ailesi’ne ait modelleri birbirinden avantajlı 4 ayrı teklifle satışa sunuldu. 

 

Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç. Cihaz Kampanyası kapsamında Avealılar Lumia 620, Lumia 820 ve Lumia 920’ye isterlerse Tarifeye Ek Ödeme teklifi ile ayda 1 TL’den başlayan fiyatlarla, isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle, isterlerse 1000 dk.+1000SMS+2GB’lik Her Şey Dahil Paket ile sahip olabilecekler. Nokia Lumia 620’yi 749 TL’ye, Lumia 820’yi 1.249 TL’ye, Lumia 920’yi ise 1649 TL’ye peşin fiyatına satın almak isteyen Avealılara ise 3 ay boyunca 250 MB internet hediye edilecek. 

 

Avea, kampanya kapsamında sunduğu avantajlı paketlerin yanında, Nokia Lumia Ailesi ile teknolojiseverlere hem model ve renk, hem de taahhüt süresi ve teklifler açısından sınırsız bir seçme özgürlüğü sunuyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi