Nokia Lumia 820 satışa çıktı!

Nokia Lumia 820 satışa çıktı!
Windows Phone 8 işletim sistemine sahip Nokia Lumia 820 Türkiye’de 21 Aralık’ta satışa çıktı.

Nokia, Windows Phone 8 işletim sistemli cihaz ailesinin ülkemizde piyasaya sürülen ilk üyelerinden olan Nokia Lumia 820, 21 Aralık gününde satışa çıktı ve büyük bir ilgiyle karşılandı.

 

17 Aralık’tan bu yana ön siparişleri alınan Nokia Lumia 820 akıllı telefonlar yüksek performansı, renkli tasarım hikayesi ve kompakt yapısı ile dikkat çekiyor. Üst versiyon Lumia akıllı telefonlarla aynı tek parça görünüme ve en son teknolojiye sahip olan Nokia Lumia 820, değiştirilebilir kapak tasarımıyla birlikte geliyor. Değiştirilebilir kapaklar sadece pek çok renk arasından seçim yapmanızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda telefonun kablosuz şarj edilmesini de mümkün kılıyor. Kapağın altında micro SD hafıza kartı yerleştirebileceğiniz bir alan bulunuyor.

 

Nokia Lumia 820, 1249 TL fiyattan satışa sunuluyor.

 

Teknik özellikler

 

Nokia Lumia 820

Ekran

4.3 inç ClearBlack OLED WVGA 800x480
Super Sensitive dokunmatik
Yüksek parlaklık modu ve güneş ışığında okunabilirlik özellikli Nokia ClearBlack

Batarya

Qi kablosuz şarj destekli 1650mAh

İşlemci

1.5GHz Çift Çekirdekli Snapdragon S4

Birinci kamera

8MP Otomatik Odak ve Carl Zeiss mercek
İkili LED flaş
30fps’de full HD 1080p video çekimi

Ön kamera

VGA

Bellek

1GB RAM
8GB yığın bellek, microSD hafıza kartı desteği ve 7GB kullanıma hazır SkyDrive depolama alanı


Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi