Nokia Lumia 710 ve 800'e Hotspot Desteği

Nokia Lumia 710 ve 800'e Hotspot Desteği
Nokia'dan Lumia 710 ve 800, Hotspot özelliğinin olmaması nedeniyle eleştirilmiş ve oldukça geri planda kalmıştı. Windows Phone 7.5 Tango güncellemesi ile birlikte artık interneti paylaşabileceğiz.

Bilindiği üzere Nokia' nın Lumia serisi 800 ve 710 modellerinin Hotspot özelliği olmaması nedeniyle bir hayli eleştiri almıştı.

Açıkçası eleştirilerinde de haksız değildiler, Windows Phone 7 Mango güncellemesiyle neredeyse tüm akıllı telefonlar bu özelliğe sahip olmuşlardı.

Nokia da hatalarının farkına varıp eleştirileri de görmezden gelmeyerek Windows Phone 7.5 Tango güncellemesiyle Lumia'ları artık daha paylaşımcı hale getirip internetinde paylaşımcı olmasına olanak sağlayacaklar.

Ancak bu güncelleme tarihi henüz belli değildir bu nedenle biraz daha bekleyeceğiz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi