Nokia Lumia 1020 Siparişleri Başladı!

Nokia Lumia 1020 Siparişleri Başladı!
Nokia'nın merakla beklenen devi Nokia Lumia 1020'nin ön siparişleri başladı.

Geçtiğimiz gün resmi duyuru yapılarak tanıtılan Nokia Lumia 1020 ilk olarak Amerikalı GSM operatörü AT & T tarafından satışa sunulacak.

 

Nokia Lumia 1020 için beklenen fiyat 300$'dı. Kullanıcıların bu fiyatla Lumia'ya sahip olması için iki yıllık bir sözleşmeye imze atmaları gerekiyor.

 

Nokia Lumia 1020'nin Avrupa'ya önümüzdeki aylarda gelmesi bekleniyor. Lumia gelmeden ön siparişler başladı. Avrupa'da online bir mağaza üzerinden alınan ön siparişlerde Lumia 1020'nin fiyatı 799€ (2.040 lira) olarak  belirlendi. Bu tahmini rakamların aksine Nokia henüz resmi olarak bir fiyat açıklamadı.

 

Nokia Lumia 1020'nin 2013 sonunda Türkiye'de satışa sunulması bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi