Nokia EOS tamamen sızdı!

Nokia EOS tamamen sızdı!
Nokia'nın bir sonraki amiral gemisi olması beklenen "kamera canavarı" bu kez çok fena sızdı!

Nokia'nın Windows Phone 8 serilerinin en üstünde şu an Lumia 928, alüminyum gövdeli Lumia 925 ve kablosuz şarj olabilen Lumia 920 bulunuyor. Ancak "EOS" kod adına sahip yeni bir cep, yakında Finlandiyalı devin amiral gemilerinin arasındaki yerini alabilir.

 

EOS'tan henüz sızan fotoğrafların arasına yarım düzine yeni görüntü eklendi. Görüntülerden cihazın Nokia'nın tasarımda MeeGo'lu N9'unu ve yeni Lumia'larını örnek aldığını görüyoruz. 808 PureView'daki kamera teknolojisine yakın bir kameraya sahip olması beklenen EOS'un kamera biriminin 808'e göre bir miktar inceldiği görünüyor.

 

Ön yüzden sıradan bir Lumia cebine benzeyen telefonun arka tarafındaki büyük kamera çıkıntısı dikkatten kaçmıyor. Windows Phone'da görmeye alıştığımız kapasitif düğmelerin yanında ses, güç ve kamera düğmeleri sağ tarafta yer alıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi