Nokia baş tasarımcısı iş başında

Nokia baş tasarımcısı iş başında
Nokia ve Microsoft'un yeni göz bebeğin Nokia baş tasarımcısı tasarlıyor.

iPad karşısında her firma bir rakip çıkarma ya da pazarından pay alma derdinde. Güzel donanımlar çıkmasına rağmen Apple'ın satış rakamlarına diğer firmaların ulaşması oldukça zor görünüyor. Başarılı donanımlar hatta iPad'den daha iyileri de olmasına rağmen Apple hala tablet pazarının tartışılmaz lideri konumunda.

Microsoft ile işbirliğinden sonra özellikle Lumia Serisi ile başarılı akıllı telefonlar üreten Nokia'nın şimdi de baş tararımcısı tablet tasarımı için kolları sıvamış durumda.

Muhtemelen Windows 8 işletim sistemi ile beraber gelecek olan tablet bu yılın sonuna doğru pazara sunulması beklenebilir. Zira Windows 8 tabletler Microsoft'un yol haritasında bu yılın sonunda pazarda olması hedeflenmekte. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi