Nikon D7100'ün satış fiyatı belli oldu!

Nikon D7100'ün satış fiyatı belli oldu!
Nikon'un orta segmentte yer alan yeni makinesi D7100'ün Avrupa fiyatı belli oldu. Türkiye fiyatı henüz netlik kazanmasa da Avrupa fiyatları üzerinden yaklaşık bir hesap yapmak mümkün.

Nikon'un giriş ve orta segmente hitap eden yeni modeli D7100 Avrupada kullanıcıyla buluşmaya başladı. Nikon'un tanıtımından kısa bir süre sonra raflarda yerini alan D7100 ilk olarak sadece gövde (Body) ve 18-105 mm VR kit lens ile beraber satışa sunuldu. Sadece gövde 1,199 $ dolar, 18-105mm VR kit lensle beraber ise 1,599 $  fiyat etiketine sahip.

 

NİSAN SONUNDA TÜRKİYE'DE

Nisan sonu ya da Mayıs'ta Türkiye'de satışa sunulması beklenen yeni D7100'ün Türkiye fiyatı henüz netlik kazanmadı fakat Avrupa fiyatlarına bakılacak olursa Türkiye satış fiyatının 3.700 TL (body) olması bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi