N700, kulaklık hediyesiyle satışa sunuldu

N700, kulaklık hediyesiyle satışa sunuldu
Avea, dünyanın dokunmatik ekranlı monoblok en küçük akıllı telefonu Nokia N700’ü, Bluetooth kulaklık hediyesiyle Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sundu.

Yapılan açıklamaya göre, Avea, Nokia'nın, dünyanın en kompakt boyutlu akıllı telefonu olarak duyurduğu modeli N700'ü, Ağustos ayına özel fiyatı ve BH 218 Bluetooth kulaklık hediyesi ile satıyor.

 

Tüm Avea İletişim Merkezleri'nde devam eden kampanya ile Avealılar N700 telefonlarını Bluetooth kulaklık ile kullanabilecek.

 

Symbian Belle işletim sistemiyle çalışan, 3.2 inç’lik AMOLED ClearBlack ekranı, 50 cm küp boyutu ve sadece 96 gram ağırlığı ile Nokia N700, dünyanın en kompakt dokunmatik monoblok akıllı telefon modeli olma özelliği taşıyor. Kompakt boyutlarına karşılık, fonsiyonellik bakımdan da son derece gelişmiş özellikleri barındıran N700, NFC (Yakın Saha İletişim Teknolojisi) sayesinde çevre cihazlarla bilgi paylaşımına olanak sağlarken, temassız mobil ödeme için de kullanılabiliyor.

 

Nokia N700, 5 megapiksel çözünürlüğündeki sabit fokuslama özelliğine sahip kamerası ile gece ve loş ortamlarda daha başarılı fotoğraf çekmek için LED flaş ile desteklenmiş.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi